Treningsplan Røros IL og Os IL skiskyting

Januar-april 2017

rød: konk. skiskyting, blå: konk. langrenn

Uke: Man.

Tir.

Ons.

Tor. Fre. Lør. Søn.

1

02-08.jan

NC Ål

-----------------------

NC Ål sprint

Budal

-----------------------

NC Ål fellesstart

Selbu

-----------------------

2

09-15.jan

Trening Os/Langegga kl 1800, skytetrening/komb.

Gr 1: AH, KT

Gr 2: HAS

Gr 3: VH

Os sprint Os fellesstart

3

16-22.jan

Trening Os/Langegga kl 1800, skytetrening/komb.

Gr 1: AH, OHK

Gr 2: KS

Gr 3: GH

Skiskytterfestival Trondheim Skiskytterfestival Trondheim

4

23-29.jan

Trening Os/Langegga kl 1800, skytetrening/komb.

Gr 1: AH, KT

Gr 2: AB

NM Holmenkollen

-----------------------

normal

-----------------------

NM Holmenkollen

Sprint

NM Holmenkollen

Stafett

-----------------------

5

30-05.feb

Trening Os/Langegga kl 1800, skytetrening/komb.

Gr 1: AH, OHK

Gr 2: HAS

Gr 3: VH

Kvalfossprint

Kvalfossprint

6

06-12.feb

Trening Os/Langegga kl 1800, skytetrening/komb.

Gr 1: AH, KT

Gr 2: KS

Gr 3: GH

ØM Veldre sag ØM

7

13-19.feb

Trening Os/Langegga kl 1800, skytetrening/komb.

Gr 1: AH, OHK

Gr 2: HAS

Gr 3: VH

NC Steinkjer

NC Voss

-----------------------

NC Steinkjer

Sprint

NC Voss

Savalen, sprint NØK-cup

NC Steinkjer

Normal

NC Voss

-----------------------

8

20-26.feb

Trening Os/Langegga kl 1800, skytetrening/komb.

Gr 1: AH, KT

Gr 2: KS

Gr 3: GH

Hovedlandsrenn skiskyting Meråker Hovedlandsrenn skiskyting Meråker Hovedlandsrenn skiskyting Meråker

9

27-05.mars

Trening Os/Langegga kl 1800, skytetrening/komb.

Gr 1: AH, OHK

Gr 2: HAS

Gr 3: VH

Hovedlandsrenn langrenn Tolga Hovedlandsrenn langrenn Tolga Hovedlandsrenn langrenn Tolga

10

06-12.mars

Trening Langegga kl 1800, skytetrening/komb.

Gr 1: AH, KT

Gr 2 og 3: egentrening Langegga.

Klargjøring av TOS-arena før NM/NC

NM/NC Os

Sprint

-----------------------

NM/NC Os

Fellesstart

-----------------------

NM/NC Os

NM Mix-stafett

-----------------------

11

13-19.mars

Trening Os/Langegga kl 1800, skytetrening/komb.

Gr 1: AH, OHK

Gr 2: KS

Gr 3: GH

Skøytebirken (54km)

Birkebeineren

Folldal KM fellesstart

Folldal, normal, NØK-cup

12

20-26.mars

Trening Os/Langegga kl 1800, skytetrening/komb.

Gr 1: AH, KT

Gr 2: AB

Gr 3: AB

NM sen

stafett

NM sen

sprint

NM sen

Jaktstart

Vingelen, KM normal

NM sen

fellesstart

13

27-02.april

Trening Os/Langegga kl 1800, skytetrening/komb.

Gr 1: AH, OHK

Gr 2: HAS

Gr 3: VH

Liatoppen

Liatoppen

Berserennet

Liatoppen

14

03-09.april

Lagsmesterskap Langegga.

Fjälltopploppet

Kvikne, NØK-cup finale, sprint

Kvikne, NØK-cupfinale jaktstart

15

10-16.april

Påskeferie Påskeferie Påskeferie

Påskeferie

Egebergrennet

Påskeferie

Påskeferie

Kromgruverennet

Påskeferie

Grupper:

Gruppe 1: 12 år(2004) og yngre

Gruppe 2: 13-14år (2002 og 2003)

Gruppe 3: 15 år-junior/senior (2001) og eldre

Onsdager:

Gruppe 1 Røros i Langegga kl 18.

Gruppe 1 Os på Hummelfjell TOS-arena kl 18.

Gruppe 2 og 3 på Hummelfjell TOS-arena kl 18.   

NB! Møt presis til trening! Alle bidrar i rigging og opprydding.

Trenere:

SSS – Steffen Solhaug Sæter

RM – Rune Moan

VH-Vegar Harborg

ML – Magne Langseth

OS – Olav Sæter

HAS – Hans A. Skjevdal

GG – Grete Gløtheim

KT – Knut Tønset

OK – Olav Kne

KS – Kjetil Sæter

GH-Gjermund Horten

AH- Arne Horten

AB- Arnfinn Bakken                                        

Trenere:

 

Oppsatte trener bytter innbyrdes dersom oppsatt tid ikke passer. Kjetil, Magne og Olav S. bistår på treningene innimellom. 

 

Følg skiskyttergruppa!

Del dette!

Søk