Skistuggu opp

 

Resultater

 

Skistuggu opp gikk for første gang av stabelen 21. oktober, med et overraskende stort antall påmeldte! 

I trimklassen ble det registrert i underkant av 150 stk. som gikk, jogget og løp opp bakkene til Skistuggu, og i konkurranseklassen var det hele 40 påmeldte som fikk kjenne på stigningen! På toppen var det også 24 barn som løp siste bakken opp i et eget barneløp. 

Resultatene finner du i PDF her.

Tusen takk til alle som deltok i dag! Bilder kommer etterhvert. 

 

Jenter u/ 16 år
Plass Etternavn Fornavn Født    Klasse     Løper for     Startnr.     Tid
1 Østgård Ingerborg 2003 J u/16 Nansen 363 10:46
2 Fuglem Elida 2005 J u/16 Valldal IL 353 11:34
               
Gutter u/ 16 år
Plass Etternavn Fornavn Født Klasse Løper for Startnr.  Tid
1 Prøsch-Moen Sverre 2003 G u/16 Røros IL 359 09:55
2 Fuglem Heine 2007 G u/16 Valldal IL 354 10:41
3 Kosberg Jonas 2005 G u/16 Røros IL 362 11:50
4 Bjørgård Jåvva 2011 G u/16 Røros IL 364 12:38
5 Moan Iver Fjerdingen 2005 G u/16 Røros IL 361 13:12
6 Fuglem Sigve 2011 G u/16 Valldal IL 355 13:25
7 Gløtheim Ådne 2006 G u/16 Røros IL 365 13:41
8 Kjøsen Vegar 2005 G u/16 Røros IL 367 13:52
9 Kosberg Isak Dahl 2011 G u/16 Røros IL 373 15:08
               
Damer
Plass Etternavn Fornavn Født Klasse Løper for Startnr.  Tid
1 Hofstad Signe 2000 Damer Røros IL 386 11:58
2 Skjemstad Stine 1979 Damer Røros IL 379 12:27
3 Snekkenes Rebecca 1994 Damer   371 12:35
4 Engan Ane Beate 1989 Damer Haltdalen IL 382 12:50
5 Sjøvold Pauline 1995 Damer Røros IL 356 13:05
6 Galåen Solvår 1962 Damer   377 13:44
               
Herrer
Plass Etternavn Fornavn Født Klasse Løper for Startnr.  Tid
1 Moan Magnus Fjerdingen 2000 Herrer Røros IL 360 09:16
2 Nyrønning Jonas 1988 Herrer Hardhaus 384 09:52
3 Valan Jostein 1975 Herrer Røros IL 369 10:04
4 Aunøien Øyvind 1979 Herrer OK Fjell 383 10:24
5 Vaa Kristian 1986 Herrer Røros IL 381 10:36
6 Andersen Thomas Ole 1979 Herrer Røros IL 372 10:42
7 Schjølberg Erik 2002 Herrer Røros IL 357 10:45
8 Tollan Ottar 1987 Herrer - 375 10:50
9 Gløtheim Trond Morten 1974 Herrer Røros IL 366 10:51
10 Larssen Christian 1986 Herrer Flokk 378 11:06
11 Fenes Sander Frøseth 2002 Herrer - 351 11:28
12 Sundt Robin Sakrisvoll 1984 Herrer Røros IL 368 11:29
13 Johansen Lars 1968 Herrer - 352 11:38
14 Moen Stig 1971 Herrer Røros IL 358 11:43
15 Kjølhaug Jon Ola 1981 Herrer Alvdal 380 11:49
16 Dahl Vegar 1976 Herrer Røros IL 387 13:14
17 Scancke Arnt Erik 1972 Herrer Røros IL 370 13:22
18 Eliassen Ole 1962 Herrer Røros IL 376 13:44
19 Kosberg Hans Arvid 1979 Herrer Røros IL 374 15:08
               
Alle deltakere
Plass totalt Etternavn Fornavn Født Klasse Løper for Startnr.  Tid
1 Moan Magnus Fjerdingen 2000 Herrer Røros IL 360 09:16
2 Nyrønning Jonas 1988 Herrer Hardhaus 384 09:52
3 Prøsch-Moen Sverre 2003 G u/16 Røros IL 359 09:55
4 Valan Jostein 1975 Herrer Røros IL 369 10:04
5 Aunøien Øyvind 1979 Herrer OK Fjell 383 10:24
6 Vaa Kristian 1986 Herrer Røros IL 381 10:36
7 Fuglem Heine 2007 G u/16 Valldal IL 354 10:41
8 Andersen Thomas Ole 1979 Herrer Røros IL 372 10:42
9 Schjølberg Erik 2002 Herrer Røros IL 357 10:45
10 Østgård Ingerborg 2003 J u/16 Nansen 363 10:46
11 Tollan Ottar 1987 Herrer - 375 10:50
12 Gløtheim Trond Morten 1974 Herrer Røros IL 366 10:51
13 Larssen Christian 1986 Herrer Flokk 378 11:06
14 Fenes Sander Frøseth 2002 Herrer - 351 11:28
15 Sundt Robin Sakrisvoll 1984 Herrer Røros IL 368 11:29
16 Fuglem Elida 2005 J u/16 Valldal IL 353 11:34
17 Johansen Lars 1968 Herrer - 352 11:38
18 Moen Stig 1971 Herrer Røros IL 358 11:43
19 Kjølhaug Jon Ola 1981 Herrer Alvdal 380 11:49
20 Kosberg Jonas 2005 G u/16 Røros IL 362 11:50
21 Hofstad Signe 2000 Damer Røros IL 386 11:58
22 Skjemstad Stine 1979 Damer Røros IL 379 12:27
23 Snekkenes Rebecca 1994 Damer   371 12:35
24 Bjørgård Jåvva 2011 G u/16 Røros IL 364 12:38
25 Engan Ane Beate 1989 Damer Haltdalen IL 382 12:50
26 Sjøvold Pauline 1995 Damer Røros IL 356 13:05
27 Moan Iver Fjerdingen 2005 G u/16 Røros IL 361 13:12
28           390 13:13
29 Dahl Vegar 1976 Herrer Røros IL 387 13:14
30 Scancke Arnt Erik 1972 Herrer Røros IL 370 13:22
31 Fuglem Sigve 2011 G u/16 Valldal IL 355 13:25
32 Gløtheim Ådne 2006 G u/16 Røros IL 365 13:41
33 Galåen Solvår 1962 Damer   377 13:44
34 Eliassen Ole 1962 Herrer Røros IL 376 13:44
35 Kjøsen Vegar 2005 G u/16 Røros IL 367 13:52
36 Kosberg Isak Dahl 2011 G u/16 Røros IL 373 15:08
37 Kosberg Hans Arvid 1979 Herrer Røros IL 374 15:08
38 Dahl William V. 2004     388 16:00
39 Killingmo Marte         18:46
40 Sandmæl Jacob         21:40

 

1. premien i alle klasser var et par løpesko fra en av våre hovedsponsorer Røros Sport. I tillegg sponset sporten oss med et gavekort på kr. 1000 i uttrekkspremie blant alle deltakerne, samt totalt 12 luer. Rema 1000 Røros sponset med en fruktkurv i uttrekkspremie, og Røros Bandasje sponset med et par andre fine premier i trekningen.

 

Tusen takk til alle bidragsytere!

Del dette!